به گزارش روابط عمومی شهرستان : در پنجمین روز از هفته دفاع مقدس، و درراستای بزرگداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر جنگ تحمیلی و تجلیل از ایثارگران هشت سال دفاع مقدس برگزار شد.
این دیدارکه با حضورمهندس احمدی مدیرجهادکشاورزی، مهندس حسینی نسب مدیر امورعشایر و حسینی به نمایندگی از بسیج شهرستان برگزار شد، مهندس ضیائیان احمدی گفت : امروز هر چه داریم از برکت شهداء، ایثارگران و خانواده های این عزیزان است. به حرمت خون شهدا و به حرمت استقامت و صبر و شکیبایی خانواده های محترم شهدا تکلیف من و امثال من  بسیار سنگین است و همه ما معتقدیم که این امنیت و اقتداری که امروز در کشور وجود دارد به برکت ایثار و ازخودگذشتگی این عزیزان است.
در ادامه این دیدار مهندس حسینی نسب افزود: ضمن تجلیل از مجاهدت های شهدا و ایثارگران جنگ  تحمیلی، زنده نگه داشتن یاد شهدا و تقدیر ازخانواده شهدا و ایثارگران را وظیفه ما وهمه مسؤولین است.
حسینی گفت: با توجه به اینکه در میان این شهدا وایثارگران که امروز از آن ها تجلیل می کنیم این جلسه نباید صرفا یک جلسه برای تقدیر و تشکر از خانواده های معظم شهدا وایثارگران عزیز باشد، بلکه شایسته است که، باعث وارد آمدن تلنگری بر روح و روان ما گردد تا با خود خلوت کنیم که در کجا قرار گرفته ایم و چه باید بکنیم تا ادامه دهنده راه این عزیزان خداجو، آرمان خواه و حق طلب باشیم.